Montaż mebli

Montaż mebli to jedna z głównych usług świadczonych przez naszą firmę. Jest to bardzo odpowiedzialna praca, wymagająca maksymalnej koncentracji, precyzji i uwagi. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma w tym nic trudnego, ale większość osób, które zetknęły się z takim zadaniem, znajduje się w trudnej sytuacji, ponieważ nawet prosta konstrukcja może zawierać wiele niuansów.

Jeśli już na początku zdecydowaliście się skorzystać z usług montażu mebli lub próbowaliście samodzielnie złożyć meble, ale napotkaliście trudności, skontaktujcie się z nami, a możecie być pewni, że nasz monter mebli przybędzie na czas, a jakość końcowego wyrobu będzie doskonała.

Przystępując do montażu, ponosimy pełną odpowiedzialność materialną i gwarantujemy zachowanie estetycznych i funkcjonalnych cech mebli.

Montaż mebli
Zamów teraz
List został pomyślnie wysłany!
Błąd podczas wysyłania listu.

Masz jakieś pytanie?

 • Jak złożyć zamówienie?

  Możesz złożyć zamówienie online, przez telefon lub media społecznościowe.

 • Jak anulować zamówienie?

  Zadzwoń na call center lub napisz do nas w komunikatorze.

 • Jak dostać zniżkę?

  Jeżeli korzystasz z naszych usług co tydzień, zniżka będzie wynosić 15%, jeżeli raz na dwa tygodnie – 10% oraz 5% przy sprzątaniu raz w miesiącu.

 • Kto pracuje w Waszej firmie?

  Mamy doświadczony, na bieżąco szkolony zespół, oraz szczegółowy proces rekrutacji. Mamy stały skład pracowników, nie przyjmujemy ludzi do pracy na kilka dni lub tygodni.