Sprzątanie biur

Sprzątanie biur - to jedno z pierwszych obszarów, na którym nasz zespół rozpoczął działalność. Obecnie, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu, odpowiedniej polityce cenowej i skoncentrowaniu na potrzebach klientów, zajmujemy czołowe pozycje w obszarze obsługi biur i innych pomieszczeń.

Klienci nam ufają, ponieważ wszystkie prace związane ze sprzątaniem biur są wykonywane zgodnie ze wszystkimi normami i z zachowaniem odpowiednich technologii. W Warszawie możesz zamówić zarówno jednorazowe sprzątanie biur, jak i regularne sprzątanie (codzienne, raz, 2-3 razy w tygodniu) w przystępnej cenie, podpisując umowę dotyczącą świadczenia usług sprzątania.

Współpracując z nami, nie będziesz już musiał/a poświęcać czasu na poszukiwanie prywatnego wykonawcy i kontrolowanie jego pracy.

Sprzątanie biur
Zamów teraz
List został pomyślnie wysłany!
Błąd podczas wysyłania listu.

Masz jakieś pytanie?

 • Jak złożyć zamówienie?

  Możesz złożyć zamówienie online, przez telefon lub media społecznościowe.

 • Jak anulować zamówienie?

  Zadzwoń na call center lub napisz do nas w komunikatorze.

 • Jak dostać zniżkę?

  Jeżeli korzystasz z naszych usług co tydzień, zniżka będzie wynosić 15%, jeżeli raz na dwa tygodnie – 10% oraz 5% przy sprzątaniu raz w miesiącu.

 • Kto pracuje w Waszej firmie?

  Mamy doświadczony, na bieżąco szkolony zespół, oraz szczegółowy proces rekrutacji. Mamy stały skład pracowników, nie przyjmujemy ludzi do pracy na kilka dni lub tygodni.